5. Otrzymałem diagnozę raka prostaty?

Pytania do Was5. Otrzymałem diagnozę raka prostaty?
Andrzej Prostata Personel zapytał 11 miesięcy temu
5 odpowiedzi
WiktorG. odpowiedział 11 miesięcy temu

Mam raka prostaty. Gdzie w Warszawie najlepiej leczą? Mam dopiero 49 lat

Grażyna odpowiedział 11 miesięcy temu

Mój mąż choruje na raka prostaty. Dowiedzieliśmy się dwa tygodnie temu. Jestem przerażona. Przed nami chemioterapia i naświetlania. Czy ktoś z was ma już to za sobą? Macie jakieś rady? Proszę o wsparcie.

TOMEXX odpowiedział 11 miesięcy temu

DA SIĘ Z TYM ŻYĆ! TYLKO TRZEBA TO SOBIE POUKŁADAĆ W GŁOWIE I MIEĆ DOBREGO LEKARZA UROLOGA I ONKOLOGA.CHORUJĘ JUŻ PONAD 5 LAT I NIE ZAMIERZAM SIĘ PODDAWAĆ. 

K.W odpowiedział 10 miesięcy temu

Do choroby trzeba podejść jak do zadania. Wszystko da się ułożyć, tylko trzeba mieć dobrego lekarza a właściwie zespół lekarzy

odpowiedział 8 miesięcy temu

To niełatwy moment, czasem trudno się pogodzić z takim stanem rzeczy. Być może jesteś zakłopotany, nie wiesz co robić, boisz się tego, co dalej… Pamiętaj, że nie jesteś sam. Przygotowałam dla Ciebie kilka informacji na początek.
Sposobów na leczenie jest kilka, a każdy z nich wiąże się z zastosowaniem innych strategii. Każdy z tych sposobów ma też swoje plusy i minusy. Decyzję dotyczącą metod leczenia podejmują specjaliści, tacy jak: urolodzy, onkolodzy, radiolodzy i radioterapeuci. Ich propozycje i rekomendacje co do leczenia powinny być z Tobą przedyskutowane, abyś miał możliwość podjęcia decyzji, którą z nich wybierasz.

Twoja odpowiedź